Позачергове засідання міської комісії у Кропивницькому.ФОТО

Учора, 13 липня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Комісія на чолі з Олександром Мосіним розглянула ряд питань. Серед них –  забезпечення міста водою під час аварій на водогонах.

Для подолання проблеми із водопідвезенням треба збільшити кількість машин, які розвозять воду по місту. Зокрема, планують провести перелік техніки на всіх підприємствах, яку можна задіяти для підвозу води.

У подальшому планують у випадках аварій використовувати Лелеківський водозбір.
Комісія обговорила можливість використання колодязів та скважин, однак для цього треба перевірити їх санітарно-гігієнічний стан.

Також обговорили стан пожежних гідрантів, стан яких досить незадовільний. Найгірший стан гідрантів в центральній частині міста, де розташовані об’єкти державної влади та соціально-культурного забезпечення. Як повідомив Валерій Жилін, начальник Кропивницького мікрорайонного управління ДСНС України Кіровоградській області, всього на обліку перебуває 1697 гідрантів: 759 на обліку ОКВП «Дніпро-Кіровоград» та 430 знаходяться на обліку у організацій різних форм власності.

Кількість несправних гідрантів з кожним роком збільшується. У 2016 році таких було 344, а у 2017 – 437. Ремонти проводилися, але їх недостатньо. Зараз для оперативного реагування треба відремонтувати хоча б 200 гідрантів. Крім того, треба закупити нові. За попередньою інформацією, для цього потрібно близько 750-ти тисяч гривень.

Було ухвалено рішення про зниження рівня води у річці Інгул, у центрі Кропивницького. Для ремонту пішохідного мосту по вулиці Пашутінській, у районі спортшколи.

185 views

Залишити коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *