Підприємці Кропивницького обговорили протидію вірусній атаці. ФОТО

Вчора, 11 липня за ініціативою заступника Голови Кіровоградського осередку Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» – Лісового Ігора Анатолійовича, у приміщенні Кіровоградської РТПП, був організований громадський захід у форматі круглого столу «Кібербезпека, вірус Petya, зараження M.E.Doc, звітність СПД, форс-мажорні обставини. Аналіз, висновки, рекомендації». У цьому заході були запрошені, зареєстровані та прийняли участь:

Президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Саєнко Ірина Анатоліївна. Голова ГО «Спілка підприємців малого та середнього підприємництва Кіровоградської області», Голова Постійної комісії ГР при КОДА Надутенко Олена Валентинівна.

Члени Постійної комісії з споживчого ринку, регуляторної політики, захисту прав споживачів, підприємництва, фінансової діяльності, соціально-економічного та інноваційно-інвестиційного розпитку Громадської ради при Кіровоградській облдержадміністрації : Котенко Тетяна Миколаївна, Мороко Еліна Василівна, Михальонок Ольга Петрівна, Ревнівцева Інна Володимирівна, Шевченко Олена Валеріївна

Члени ВО МСБ «Фортеця»

Начальник відділу кіберполіції у Кіровоградській області Аверьянов Андрій Олексійович

Заступник начальника Кіровоградської ОДПІ Якименко Оксана Вікторівна

Перший заступник начальника ГУ Статистики у Кіровоградській області Гарник Наталя Леонідівна

Начальник управління інформаційних технологій ГУ Статистики у Кіровоградській області Кібіцов Віталій Валерійович

Начальник відділу адміністрування комп’ютерних мереж та технічного забезпечення , телекомунікацій ГУ Статистики у Кіровоградській області Кирдан Микола Миколайович

Начальник відділу бухгалтерського обліку ГУ Статистики у Кіровоградській області Ахметхан Ганна Володимирівна

Заступник директора інформаційного центру «БЕСТ-Маркетинг» Химич Олександр Іванович

Адміністратор реєстрації АЦСК «Україна» Коробка Євген Миколайович

Представник Приватбанку (онлайн сервіс «Папка 24»)

Директор ПП «Інтелект-сервіс Кіровоград» Бойко Володимир Андрійович

Начальник відділу продажу ПП «Інтелект-сервіс Кіровоград» Лінько Єва Василівна

Юрисконсульт Кіровоградської РТПП

Заступник Голови територіальної організації «Радикальна партія Олега Ляшка» Сергій Бойко

Депутати Кіровоградської міськради

Голова молодіжного парламенту Кіровоградської області Владислав Грищенко

Представник Кіровоградської обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації Гребенюк Олексій Васильович

Представники інших громадських організацій, СПД та бухгалтери, користувачі програми M.E.Doc

Захід, що відбувся, пройшов конструктивно, доповідачі надали інформацію, відповіли на запитання, прийняли участь у обговоренні.

Вірусна атака дійсно завдала значної шкоди працеспроможності підприємств та їх бухгалтеріям. Програма M.E.Doc також постраждала від кібератаки та стала одним із каналів масового розповсюдження вірусу по причині її великої популярності серед бухгалтерів підприємств. Жодна з існуючих програм, у тому числі конкурентні програмі M.E.Doc, не убезпечені від можливих майбутніх кібератак. Хмарні технології конкурентних онлайн-сервісів податкової звітності окрім того, що мають ряд недоліків та незручностей у порівнянні зі стаціонарною програмою M.E.Doc, також підвержені можливості зараження та розповсюдження небезпечних вірусів. 

Користувачі, що приймали участь у обговоренні, відмітили успішну та тривалу співпрацю з представниками розробника програми M.E.Doc у нашому регіоні, високу конкурентоспроможність цього програмного продукту, високу ступінь її популярності, що досягнута у добросовісній конкуренції на ринку інформаційних технологій протягом 17 років. Також відмітили належний сервіс спеціалістів представників та доброзичливе і кваліфіковане надання послуг, незважаючи на технічні труднощі, що виникли після хвилі кібератак, з першого дня ураження вірусом і по теперішній час. Консультаційні послуги надаються своєчасно та в повному обсязі.

453 views

Залишити коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *