На головну площу Кіровоградщини люди вийшли проти рейдерства. Фото

У четвер, 25 травня, вібдулися мітинги фермерів Кіровоградщини та мешканців кропивницького гуртожитку. Людей згуртувало те беззаконня, яке відбувається навколо їхнього майна. Адже, в одних випадках відбулося рейдерство фермерських господарств, а в іншому – житлових приміщень. І в тих чи інших випадках люди втратили те, над чим трудилися по декілька десятків років.

До акцій протесту долучилося близько півтисячі осіб. По черзі виступали представники фермерських господарств та мешканці кропивницьких гуртожитків. 

Перед початком заходу патрульні Кропивницького повідомили про те, що надійшло повідомлення на 102 про замінування площі Героїв Майдану. Але дана інформація не підтвердилася. 

“Це питання потрібно терміново вирішувати, адже саме зараз час робити посів сільськогосподарської продукції. Ми плануємо створити комісію, яка буде координувати та вирішувати якомога швидше ці проблеми. Я зараз тут, бо влада не працює, вона саботує. Влада лише імітує роботу, так само як і це замінування приміщення”, – обурювався фермер з Бобринецького району.

За словами організаторів, сьогодні до мітингу долучилися фермери з Бобринецького, Гайворонського, Голованівського, Олександрівського, Знам’янського, Добровеличківського та інших районів.

По закінченню пікету активісти планують занести до голови Кіровоградської обласної державної адмістрації резолюцію з їхніми вимогами.

87 views

One comment

Залишити коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *