Міський голова виніс догану комунальним та виконавчим органам влади

Сьогодні, 17 липня, міський голова Кропивницького  під час апаратної наради звернувся до міської поліції з вимогою посилити охорону парків та набережної.

Останнім часом дуже почастішали випадки вандалізму та крадіжок. Нещодавно невідомі вкрали ще одну металеву секцію паркану на набережній, у парку Слави вандали облили фарбою пам’ятник. Також, на набережній, після пониження рівня води, комунальники виявили в річці смітники, які декілька місяців тому поставили уздовж набережної.Міський голова звинуватив водоканал у відсутності плановості і системності  керівництво відомства. Саме так він під час апаратної наради відреагував на велику кількість поривів води по місту.

Директор ВКГ ОКВП “Дніпро-Кіровоград” зазначила, що велика кількість поривів сталась після пуску води в систему після останньої аварії, що сталась 1 липня. Також міський голова зауважив на ДТП, які трапляються через неналежно обгороджені ями після ремонту.

Особливу увагу мер звернув на тему пасажирських перевезень. Його обурив шквал порушень у цій сфері. Ті перевізники, які й далі порушуватимуть договір на перевезення, за словами міського голови, будуть позбавлені права на обслуговування маршрутів.

 

300 views

Залишити коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *