Ляшко про закриття Інгульської шахти: За таке при Сталіні і Ляшку розстріляли б!

Не допустити закриття Інгульської шахти на Кіровоградщині вимагає від уряду лідер Радикальної партії Олег Ляшко. 3000 шахтарів залишились без роботи через те, що Держгеонадра не видає дозвіл цьому підприємству на видобування урану. Зневірені люди звернулись до місцевих депутатів від РПЛ. Ті – донесли про проблему Олегу Ляшку, який приїхав і завірив шахтарів у своїй підтримці.

«Інгульська шахта – найбільша з уранових шахт в Україні. Ми не можемо допустити, аби стільки людей залишились без роботи. Я публічно звертаюсь до уряду із вимогою не забирати у людей роботу, зарплату і можливість годувати свої сім’ї!», – наголосив Ляшко.

Політик обурений тим, що влада допускає банкрутство цього стратегічного комплексу, який міг би забезпечити паливом вітчизняні атомні станції. «Вони штучно доводить до банкрутства, щоб потім віддавати цей ринок для імпортного палива. Ми цей ринок потім ніколи не повернемо. А на місці цієї шахти трава поросте і все на металобрухт розтягнуть. Або навпаки – заберуть шахту в приватні руки і потім мільярди, які б могли заробляти українці, кластимуть олігархи собі у кишені», – переконаний лідер РПЛ. Олег Ляшко пообіцяв взяти під особистий контроль це питання і підняти його на найближчому засіданні Мінекології, яке відбудеться у понеділок.

Прес-служба РПЛ

129 views

Залишити коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *