Ляшко пообіцяв автомобіль швидкої допомоги Кіровоградському шпиталю. ФОТО

Олег Ляшко відвідав пацієнтів Кіровоградського обласного шпиталю для ветеранів війни. У медзакладі нині лікуються більше 200 чоловік. З них – 80 учасників АТО, решта – ветерани Афганістану, Другої Світової війни та чорнобильці. Політик побажав кожному міцного здоров’я та подарував картки для поповнення мобільних телефонів, шахи і нарди. Також народний депутат поспілкувався із колективом лікарні. Серед основних запитань, що ставили медики Олегу Ляшку, – нововведення від уряду в медичній сфері.

«В результаті так званої медреформи позакриваються лікарні та ФАПи. І на всю, наприклад, Кіровоградську область будуть три базові госпітальні округи. Хто до них доїде? Інше питання – куди подінуться тисячі лікарів, які залишаться на вулиці? Ми проти цього. Тому будемо боротись в парламенті, щоб ця антиукраїнська реформа не була ухвалена», – наголосив народний депутат.

Олег Ляшко переконаний, що проблеми в медичній сфері вирішить запровадження медстрахування.

«Наприклад, у людини є можливість заплатити за страхування і коли їй треба, вона прийде до лікарів і отримає медичну допомогу. І таких людей по Україні чимало. А за тих, у кого немає грошей, має сплачувати держава або роботодавець, у кого ця людина працює. Тоді всі отримуватимуть належні медпослуги», – пояснив лідер РПЛ.

Також лікарі попросили Олега Ляшка про новий автомобіль швидкої допомоги для шпиталю. Політик пообіцяв вибити гроші на це із держбюджету. Наприкінці зустрічі народний депутат подарував кожному відділенню тонометри та грамоти від Радикальної партії кращим працівникам медзакладу.

Прес-служба РПЛ

416 views

Залишити коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *