Ляшко: Олександрійські крани мають стояти по всьому «Великому шовковому шляху»

Підтримувати вітчизняного виробника – головне завдання держави. На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко під час візиту на унікальний завод із виробництва будівельних кранів «Віра-Сервіс Інтермаш», що в Олександрії на Кіровоградщині.

«По всьому світу, куди не поїдеш, скрізь товари з Туреччини та Китаю, бо ці держави підтримують свого виробника. А у нас немає ніякої державної підтримки підприємців. Вони самі шукають, де взяти сировину та куди продати готову продукцію. Ми хочемо, щоб вітчизняних виробників так само підтримувала наша влада», – підкреслив Ляшко.

Народний депутат розповів, які кроки для підтримки вітчизняних виробників робить його команда. Зокрема, за ініціативи фракції Радикальної партії заморозили земельний податок для промслових підприємств. Зараз радикали добиваються ухвалення закону про індустріальні парки та скасування мита та ПДВ на нове технологічне обладнання. Крім того, Олег Ляшко вимагатиме збільшити оборонні замовлення для таких підприємств, як Олександрійський завод.

«На День металурга я буду в Маріуполі на заводі «Запоріжсталь», яке замовляє у вас продукцію. Я вважаю, що потрібно, аби вони збільшили обсяги замовлень у вас. Тому я обговорю це питання із керівництвом «Запоріжсталі». Також я вимагатиму від Міністерства оборони та Держприкордонслужби, аби вас завантажили оборонними замовленнями. У державному бюджеті на цей рік передбачено 130 мільярдів гривень на виконання оборонних програм. Частина цих коштів повинна прийти до вас», – переконаний Ляшко.

На підприємстві політику розповіли і те, що їхній завод бере участь у програмі відновлення торгівельного шляху із Азії в Європу. Народний депутат пообіцяв підтримати олександрійців у цьому. «Ваші крани мають стояти не тільки в Грузії, а по всьому «Великому шовковому шляху», який простягається на 16 000 км!», – зазначив лідер РПЛ.

Прес-служба РПЛ

 

272 views

Залишити коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *