Кропивницькі молодята знімають влог із неймовірних місць планети. ВІДЕО

Двоє кропивничан Павло та Світлана Чуб запустили власний відео-блог на каналі YouTube. У своїх роликах вони демонструють незвичайне життя в Азії, показують справжній дивовижний Таїланд, його краєвиди та цікаві історичні місця. Редакція Mandarin-News пропонує читачам познайомитись з креативною сімейною парою та поринути у незвичайний світ пригод.

Розкажіть нам будь ласка, де і ким ви працюєте? Як починали? Та як опинились у Азії?

У королівстві Таїланд ми опинились ще в 2011 році, тоді мене покликали на роботу у холдингову компанію Odeon Tours Inbound Thailand. Через деякий час до мене приїхав мій хлопець. Отак кинув все і приїхав до мене за 10000 км. А ще згодом ми одружились, дотепер працюємо у сфері туристичних послуг, займаємось організацією відпочинку наших клієнтів.

Як у вас виникла ідея знімати влог?

Спершу мій чоловік знімав невеличкі відео для нашої великої родини про закордонне життя. Ці відео виявились надзвичайно цікавими, адже життя в Азії кардинально відрізняється від українського. І згодом ми вирішили створити свій канал на YouTube.

Наш канал дуже молодий. Перший відеоролик був викладений трохи більше місяця назад, зараз маємо усього 13 відео. За такий короткий період часу вони набрали більше 1,5 тис переглядів. Це відносно невелика кількість, але все ж зрозуміло, що людям це цікаво.

Ми відзняли столицю Бангкок з її цікавими місцями, стародавнє місто Ancient City, провінцію Крабі, півострів Рейлі, острови Хонг, Пода і ЛалаДінг, архіпелаг Пхі-Пхі і бухту Майя Бей, де проводились зйомки знаменитого фільму «Пляж» у головній ролі з Леонардо Ді Капріо. Займалися снорклінгом, каякінгом, побували на набільшому стадіоні Паттайї з тайського боксу Муай-тай. В наших відео ви знайдете багато незвичайного і цікавого – печери з кажанами, різнобарвний морський світ, подорожі літаками, знамениті туристичні місця, а також незвідані куточки країни, чаруючі види з оглядових майданчиків і хмарочосів, велич буддійських храмів, гамір міст-мільйонників, острівну романтику і багато іншого.

Чому у відеороликах ви говорите різними мовами?

Так склалось, що за кордоном ми проживаємо вже досить довго, тому маємо багато друзів вихідців з Киргизіїї, Словакії, Молдови, Азербайджану, Казахстану, Росії, Литви, які теж залюбки дивляться наші відео, але зовсім не розуміють українську. Тому ми додали коментарі і російською.

Які ваші плани на майбутнє? Що цікавого ще побачать  ваші глядачі?

Коли мій чоловік створював свій канал, на меті у нього було показати і розказати всім про життя в Азії, адже воно суттєво відрізняється від звичного для нас усталеного способу життя, показати країну, її краєвиди та цікаві історичні місця. У планах продовжувати дивувати глядачів різноманітними диковинками і яскравими відео. В подальшому буде відзнято ще багато цікавих відеосюжетів, зміст яких навмисно не розкриваємо наперед, щоб зберегти інтригу.

Розкажіть, будь ласка, про свою сім’ю, успіхи та цікаві історії, що з вами траплялись

Життя – цікава штука, а доля – ще більш загадковіша.

У цьому я пересвідчилась на прикладі нашого з чоловіком знайомства. Точніше, знайомі ми були ще з 1996 року, коли пішли в одну школу, але навчались у паралельних класах, ми майже ніколи не спілкувались і дуже рідко навіть одне з одним вітались. Більше того, жили ми у сусідніх будинках. Після закінчення школи ми не бачились тим паче, аж до 2010 року, коли ми випадково зустрілись, обмінялись телефонами, так і зав’язалось наше спілкування. Виявилось, що працювали на той час ми також поряд – можна сказати, через дорогу. Моя доля увесь цей час ходила зовсім поруч!

За час створення інтерв’ю, Світлана почала вести також і блог у Instagram, для глядачів, які полюблять більше переглядати світлини. Посилання на канал влогу – https://www.youtube.com/channel/UCfWy3pb3Gal024fCVZJlwtw

 

 

 

 

1 887 views

Залишити коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *