Кіровоградщина: радикали продовжують захищати ошуканих селян. ВІДЕО. ФОТО

У четвер, 6 липня, відбулася чергова зустріч селян Новгородківського району з активом територіального осередку РПЛ. Також, до обговорення долучилися представники обласної юстиції та держгеокадастру. Темою зустрічі став земельний конфлікт, який відбувся між власниками паїв шести сіл та місцевим фермером Анатолієм Пасічним.

“Незаконне заволодіння земельними ділянками відбувається, на жаль, по всій Кіровоградській області. І Новгородщина не є винятком. До нашої політичної сили надійшло звернення від ошуканих селян. Ми бачимо спроби незаконного привласнення земельних угідь у людей, котрі мало досвідчені у правових аспектах, тощо.

Ми будемо відстоювати інтереси громади у судах, адже земля це багатство усіх українців, а не окремих осіб “, – зазначив заступник голови Кіровоградської територіальної організації РПЛ Сергій Бойко.

Під час зустрічі, працівниця держгеокадастру перевірила онлайн декілька кадастрових номерів на офіційному сайті відомства, аби перевірити, хто є власником паїв. Та, неочікувано, було виявлено, що земельні ділянки належать зовсім іншим людям.

Наступної середи, 12 липня, відбудеться прийом обманутих селян за участі депутатів обласної ради. Де більш детальніше присутні ознайомляться з наявною документацією щодо паїв та офіційними відповідями від силових структур, що надавались селянам. 

485 views

Залишити коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *