«Море акварелі»  своєю хвилею накрило Кропивницький

 Картинки по запросу виставка Море акварелі

 У галереї «Єлисаветград», що у Кропивницькому, на початку березня відкрилась перша всеукраїнська  виставка «Море акварелі».

На відкритті виставки були присутні художники, шанувальники мистецтва Кропивницького, студентська молодь та представники ЗМІ. На представленні цього нового акварельного проекту можна було насолодитися гарними роботами, які були відібрані поважним та компетентним журі, від акварелістів Одеси, Миколаєва, Херсона, Чорноморська, Дніпра, Харкова та інших міст України. На відкриття було запрошено декілька учасників проекту: Анатолія Кравченка (Одеса), Валерія Давидова (Кропивницький), Максима Кисельова (Олександрія).

Картинки по запросу виставка Море акварелі

Ця виставка є частиною масштабного мистецького проекту – бієнале «Море акварелі», всеукраїнської та міжнародної виставки майстрів акварелі. Цей проект ініціювала Одеська обласна організація НСХУ, яку нині очолює наш земляк народний художник України Анатолій Горбенко.

Картинки по запросу виставка Море акварелі

Крім українських художників у виставці взяли участь художники з Німеччини, Молдови та Китаю, що в перспективі дає великий шанс її трансформувати в представницьку міжнародну виставку. Досягнення в цьому виді живопису на українських просторах представили понад сімдесят майстрів з вісімнадцяти міст нашої країни.
Під час презентації картин студенти мистецького факультету, музичного відділення педагогічного університету презентували для її учасників свій музичний подарунок.

Власник та директор галереї «Єлисаветград»  Микола  Цуканов повідомив присутніх на відкритті, що подібна виставка буде відбуватися один раз на рік.

175 views

Залишити коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *